تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان

 

استخدام پزشک و پرستار در عمان

 

از آنجا که بخش پزشکی کشور عمان در حال توسعه زیرساخت ها و برنامه ریزیهای بلند مدت میباشد، این بخش میتوانید برای سرمایه گذاران و پزشکانی که قصد تاسیس کلینیک و بیمارستان در عمان را دارند جذاب باشد تا بتوانند علاوه بر نفوذ به بازار رو به رشد پزشکی و سلامت عمان، تجارت خود را نیز گسترش داده و به سایر بازارهای عربی ورود کنند.

پزشکان ایرانی دارای سابقه خوبی در کشور عمان میباشند. در ایران عمانیها برای درمان معمولا به شهر شیراز میروند تا در آنجا امور مختلف پزشکی را انجام دهند و همین سابقه خوب پزشکان ایرانی میتواند زمینه ساز موفقیت و کسب بخش مهمی از بازار رو به رشد پزشکی عمان باشد.

عمان در راستای برنامه های بلند مدت خود قصد تاسیس بیمارستان و کلینیک در زمینه های مختلف پزشکی دارد و این پتانسیل بالایی به کشور عمان برای سرمایه گذاری میدهد که نباید از آن غافل شد. عمان دارای ۲ برنامه توسعه ای میباشد که به عمان ۲۰۲۰ و عمان ۲۰۴۰ معروف میباشند و در هر دو آنها، بخش پزشکی دارای اهمیت ویژه میباشد.

بیمه اجباری عمانیها که به زودی اجرایی خواهد شد، نیاز به استخدام پزشک و پرستار و متخصص در عمان را به همراه نیاز به توسعه بخش های بیمارستانی به شدت افزایش میدهد.

در صورتیکه قصد آشنایی با نحوه استخدام در بیمارستانها و کلینیک های کشور عمان را دارید اینجا کلیک کنید.

در صورتیکه قصد سرمایه گذاری در بخش پزشکی در عمان، تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان و پیدا کردن بهترین پارتنرهای بیمارستانی در عمان را دارید، عمان ترید با بهره گیری از تجارب به روز و ارتباطات گسترده خود در این بخش میتواند شما را در این مسیر به طور کاملا علمی راهنمایی کند.

خدمات عمان ترید در بخش سلامت و پزشکی در عمان:

  • مشاوره تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان (Establish a Clinic in Oman)
  • انجام مطالعات برای پیدا کردن بهترین پارتنرهای بیمارستانی در عمان (Feasibility Study)
  • انجام مذاکرات با بخش های مختلف صنعت پزشکی و سلامت عمان (Business Negotiation)
  • پیدا کردن سرمایه گذار برای طرحهای بیمارستانی در عمان (Fundrasing)
  • کمک به اخذ تسهیلات دولتی در بخش سلامت (Bank and Government)
  • تاسیس شعبه بیمارستان خود در عمان (Branching in Oman)

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

enemad-logo