دانلود لیست شرکتهای عمانی برای شروع تجارت و صادرات به عمان

لیست شرکتهای عمانی - عمان ترید

 

برای شروع تجارت در عمان، گسترش تجارت در عمان، کار در عمان، صادرات به عمان، بازرگانی در عمان، آشنایی با بخش های مختلف صنایع عمان و ارتباط با بازرگانان عمانی، شرکتهای عمانی، بیمارستانهای عمانی، نمایشگاه های عمان، دانشگاه های عمان و وزارت خانه های عمان را دارید، بهترین روش ارتباط مستقیم با این مجموعه ها میباشد.

ساده ترین، کم هزینه ترین و در عین حال موثرترین روش برای شناخت شرکتهای عمانی فعال در صنایع مختلف این کشور جهت شناخت رقبا، آشنایی با توانمندی شرکتهای عمانی، صادرات به عمان و آغاز تجارت در عمان، برقراری ارتباط مستقیم با شرکتها و موسسات عمانی میباشد.

 

تجارت در عمان - لیست شرکتهای عمانی

 

عمان ترید تجربه و دانش خود را برای ورود به بازار عمان و تجارت در این کشور در قالب مجموعه های دسته بندی شده و منظم در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با چشمانی باز به تجارت و سرمایه گذاری در عمان بپردازید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید. مجموعه ای هدفمند و جامع در زمینه های مختلف صنعت در کشور عمان، برای اولین بار توسط عمان ترید گردآوری و تهیه شده است که قدم اول و راهنمای بازرگانان، تولید کنندگان و سرمایه گذاران برای ورود به کشور عمان میباشد. این مجموعه به صورت لیست های PDF شده منظم برای دانلود آماده سازی و در بخش لیست شرکتهای عمانی قرار داده شده تا راهنمای شما برای ورود به این کشور باشد.

. این لیستها بهترین و دقیقترین راهنمای شما برای شروع کسب و کار خود در عمان میباشند، لیست های موجود در بخش لیست شرکتهای عمانی مجموعه عمان ترید شامل موارد زیر میباشد:

 

 

لیست شرکتهای ساخت و ساز عمان

 

کلیه لیست های گردآوری شده در این مجموعه ها به روز بوده، دارای وب سایت هستند و شما میتوانید از طریق وب سایت آنها با این شرکتها تماس بگیرید و یا حضورا با آنها به گفتگو بپردازید. ارتباط مستقیم با شرکتهای عمانی، علاوه بر حذف واسطه ها، باعث کوتاه شدن زمان شما در انجام معاملات، کاهش هزینه ها برای گسترش تجارت و همچنین داشتن چندین منبع برای استعلام قیمت و تجارت به صورت همزمان میباشد و تنها به یک شرکت متکی نیستید.

عمان ترید صرفا این لیستها را برای راهنمایی شما منتشر میکند و ارتباطی با این شرکتها ندارد.

تمامی این لیستها توسط مجموعه عمان ترید و با تلاش گسترده آماده سازی و به قصد راهنمایی و کمک به شرکتها و اشخاص ایرانی تهیه شده. از اینکه به حقوق معنوی عمان ترید احترام میگذارید از شما سپاسگزاریم.

 

 

 

نمونه فایلهای PDF که توسط عمان ترید تهیه شده است:

 

لیست شرکتهای نفت گاز و پتروشیمی عمان

 

 

لیست شرکتها و بازرگانان واردکننده مواد غذایی عمان

 

 

لیست بیمارستانهای عمان

 

 

1 دیدگاه

  1. با سلام. فرش دستباف از مقوله های هنری و خاص میباشد که نیازمند ارتباطاط بسیار قوی و حضور موثر برای سودآوری دارد. دیدگاه شما نسبت به مشتریان و نحوه تنوع بخشی برای پیدا کردن مشتری (هتل ها، مجموعه های بزرگ، شرکتهای معماری، …)‌ میتواند شما را در این امر یاری کند.

  1. با سلام. بسیاری از شرکتها و کارخانجات عمانی میتوانند مصرف کننده محصولات شما باشند. تولید در عمان در حال رونق میباشد و در صورتیکه استراتژی خوبی برای فروش و ارسال محصولات خود و همچنین پارتنرهای مناسبی برای این امر استفاده کنید. میتوانید بازار مصرفی عمان در این بخش را به دست بگیرید.
   عمان ترید میتواند به شما استراتژی فروش، یافتن بهترین پارتنرهای تجاری و در صورت نیاز، راه اندازی خط تولید خود در عمان (به صورت بسته بندی و صادرات به سایر کشورهای عربی)‌ کمک کنید.

  1. با سلام. بله. ولی شما میبایستی بازار خود را در این کشور پیدا کنید. محصولات خاص مشتریهای خاص دارند و صنایع دستی میتوانند در زمانها و مکانهای مشخص، سودآوری و فروش خوبی داشته باشند. شما میتوانید از فستیوال های مختلف عمان برای فروش استفاده کنید. مانند مهرجان مسقط و یا فستیوال خریف صلاله. موفق باشید.

 1. ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا شرکت های بازرگانی عمانی فعال در صنعت پلاستیک ( نایلکس ، نایلون ، شیرینگ و …) معرفی کنید. آیا شرکت مشاوره تجاری تخصصی عمان ما را در زمینه صادرات تولیدات پلاستیکی یاری می دهد؟
  با تشکر

  1. با سلام. این لیست در حال آماده سازی میباشد و هنوز کامل نشده است. عمان ترید میتواند به شما در انجام مطالعات بازار، استراتژی ورود به بازار عمان در زمینه پلاستیک و معرفی بهترین پارتنرها کمک کند. همچنین اگر قصد راه اندازی خط تولید در عمان را دارید، ما میتوانیم در تهیه بیزنس پلن و پیدا کردن سرمایه گذار به شما خدمات ارایه نماییم.

  1. با سلام. شما میتوانید لیست شرکتهای ساخت و ساز و معماری عمان را دانلود کنید و رزومه خود را برای آنها ارسال نمایید. شانس استخدامی شما در این مجموعه ها به تخصص شما ر نیاز آنها به تخصص شما بستگی دارد:

   https://omantrade.ir/product/ot-civil-v1/

  1. عمان ترید شرکت مشاوره تجاری میباشد. فایلهای تهیه شده در سایت به فروش میرسد و در صورتی که فایل درخواستی شما در سایت موجود نباشد خود باید از منابع دیگر به جستجوی آن بپردازید. موفق باشید.

   لیست بازرگانان مواد غذایی و خوراکی در سایت گرداوری شده است. میتوانید آن را دانلود کنید.

پاسخی بگذارید

enemad-logo