فرصت های شغلی
ما مسیر شما برای پیدا کردن کار بین المللی را کوتاه میکنیم

عمان ترید شرکت کاریابی نیست. عمان ترید شما را استخدام نمیکند و فرستادن رزومه شما برای ما کاربردی ندارد. ما صرفا آگهی های شغلی که در سایت شرکتهای عمانی (به طور تصادفی) مشاهده میکنیم ترجمه کرده و در سایت قرار میدهیم. گاها برخی شرکتهای عمانی نیز مستقیما برای استخدام نیروی ایرانی به ما مراجعه میکنند که آگهی های آنها را نیز در اینجا برای استفاده شما قرار میدهیم.

  • عمان ترید هیچگونه دخل و تصرفی در آگهی ها نداشته و هیچ ارتباطی با شرکتهای آگهی دهنده ندارد.
  • ما فرصتهای شغلی را  با جزییات آن در سایت قرار میدهیم، شما خود باید با شرکتها تماس گرفته، رزومه بفرستید و پیگیری نمایید.
  • شما میتوانید لیست شرکتهای عمانی را از اینجا دانلود کنید، خود با آنها تماس بگیرید و رزومه خود را جهت کاریابی برای گستره بیشتری ازشرکتها ارسال کنید.
  • ما در اینجا صرفا آگهی ها را نمایش میدهیم و طبیعتاً پیگیری و اقدام به ثبت نام (Apply) برای شرکت آگهی دهنده، به عهده خود شما میباشد. نیاز به توضیح نمیباشد که برای تقاضای کار در شرکتهای خارجی میبایستی رزومه انگلیسی داشته باشید. (برای دانلود قالب رزومه حرفه ای اینجا کلیک کنید)
  • پس از انتخاب شغل مورد نیاز، با نهایی کردن سبد شما، فایل PDF برای شما ایمیل میشود که در آن اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در شغل مذکور آمده است.

در حال نمایش 1–12 از 16 نتیجه