سرمایه گذاری در احداث و خرید کارخانه، بیمارستان، کلینیک و هتل در عمان

 

خرید و احداث کارگاه و کارخانه در مسقط عمان

 

از آنجا که کشور عمان با نرخ رشد آرام در حال پیشرفت و دستیابی به اهداف بلند مدت خود از طریق توسعه زیرساخت میباشد، در این میان فرصتهایی استثنایی نیز برای سرمایه گذاران به وجود می آید و در صورتیکه به موقع و با محاسبات درست در این زمینه بررسی و اقدام صورت پذیرد، میتواند ارزش افزوده بالایی ایجاد نماید.

عمان در حال ساخت کارخانجات برای صنایع مختلف در مناطق آزاد و صنعتی این کشور میباشد و از انجا که هنوز نتوانسته اقتصاد خود را به اقتصاد غیر نفتی بدل کند، در مواردی با کسری بودجه مواجه شده و تلاش میکند با در اختیار گذاشتن تسهیلات ویژه به سرمایه گذاران خارجی عقب ماندگیهای توسعه ای خود را جبران کند. در این میان، صاحبان صنایع خصوصی و بخش هایی از دولت، میکوشند تا با ایجاد فضای بهتر برای مذاکره، نظر سرمایه گذاران را جلب کنند که این بهرین زمان برای آغاز مذاکرات و اقدام متناسب میباشد.

اگر قصد توسعه تجارت و سرمایه گذاری در عمان را دارید، باید به دقت بازار واقعی فعلی و آینده بازار مصرف را به همراه پتانسیل های صادراتی به سایر کشورهای منطقه بررسی و ارزیابی کنید تا تصمیمات تجاری دقیقی بگیرید و به سودآوری برسید.

 

تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان مسقط

 

روندی که دولت عمان برای توسعه زیرساخت در نظر گرفته است، میتواند برای احداث کارخانه در عمان، احداث کارگاه در عمان، تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان، خرید کارخانجات عمانی، استفاده از تسهیلات دولتی عمان و خرید زمین صنعتی در عمان به کار گرفته شوند. برای آغاز این فرایند باید نگاه علمی و دقیقی به وضعیت پروژه ها، برنامه های بلند مدت عمان و میزان تسهیلاتی که در حال حاضر و یا در آینده میتوانید از دولت عمان دریافت کنید داشته باشید.

ارزیابی فنی پروژه ها در کشور عمان توسط شرکتهای مشاور خارجی و عمدتا شرکتهای بزرگ انگلیسی مشاوره تجاری و با هزینه های بسیار بالا انجام میپذیرد و از آنجا که این شرکتها به عنوان ممیزی پروژه برای بانکها و موسسات مالی عمان عمل میکنند، آمار و ارقام دقیقی را در اختیار دارند و از زاویه های مختلف به بررسی پروژه ها میپردازند.

در صورتیکه قصد دارید کارخانه، کارگاه و یا شعبه بیمارستان و کلینیک خود را به عمان منتقل کنید، کارگاه، کارخانه و یا بیمارستان عمانی را خریداری کنید، با کارخانه، کارگاه و یا بیمارستان عمانی شریک شوید، باید مطالعات دقیقی و علمی را انجام دهید. Feasibility Study،  بیزنس پلن، Market Entry Strategy و مطالعات جامع بازار عمان در زمینه صنعت خود را بررسی کنید و با اعداد و ارقام دقیق پا به این عرصه بگذارید تا قدمهای قویتری بردارید و آزمون و خطا نکنید.

عمان ترید میتواند شما را در این بخش با تهیه گزارشات دقیق از بازار عمان در بخش های مختلف و ارزیابی بهترین شرکتها و پروژه های موجود در عمان کمک کند تا بتوانید تصمیمات منطقی و علمی برای راه اندازی کارگاه، کارخانه و بیمارستان در عمان بگیرید. همچنین در صورتیکه پروژه ها درست انتخاب شده باشند، امکان اخذ تسهیلات دولتی عمان نیز برای تخفیف در قیمت زمین، اخذ مجوزهای مربوطه و مواردی از این دست فراهم میشود که به تجارت شما در عمان سرعت میبخشد.

  • خرید کارخانجات عمانی
  • شراکت با کارخانجات عمانی
  • ساخت و تاسیس بیمارستان و کلینیک در عمان
  • شراکت با بیمارستانها و کلینیک های عمانی
  • تاسیس و خرید هتل در عمان

برای استفاده از خدمات فوق با ما تماس بگیرید. دفتر مسقط عمان ترید مطالعات مربوطه را در زمینه های ارزیابی پروژه ها و پیدا کردن راه حل های مناسب به شما ارایه میدهد.

 

پاسخی بگذارید

enemad-logo