لیست دقیق شرکتهای فروش خودرو، بازرگانی قطعات خودرو، تعمیرگاه های خودرو سبک و سنگین در عمان منتشر شد

 

برای اولین بار عمان ترید لیست ارزشمندی از شرکتهای فعال در بخش فروش خودرو، فروش قطعات یدکی انواع خودرو، تعمیرات خودرو سبک و سنگین در کشور عمان منتشر میکند:

شرکتهای بازرگانی و نمایندگان رسمی خودرو و لوازم مصرفی خودرو مانند، انواع لاستیک، باتری، روغن خودرو، لیزینگ خودرو، لوازم لوکس خودرو و غیره در این مجموعه ارزشمند گرد هم آمده است. در این لیست برندهای معتبر جهانی مانند بنز، بی ام و، پورشه، فورد، شورلت، جیپ، آئودی، کیا، هیوندای، نیسان، مزدا، تویوتا، فولکس واگن، کرایسلر، هاوال، کادیلاک، رنو، لند روور، لکسوس، جگوار، ام جی، جک، میتسوبیشی، چری، رنج روور، ایسوزو، سوبارو، جنسیس، دوج، آلفا رومئو، فیات، گریت وال، بنتلی وخودروهای سنگین مانند انواع کامیون و اتوبوس و همچنین ماشین آلات مختلف صنعتی قرار گرفته اند.

 

این مجموعه مناسب برای کدام شرکتها و اشخاص میباشد:

  • شرکتهای ایرانی که قصد ورود به بازار خودرو عمان را دارند
  • شرکتهای خدماتی و تولیدی و قطعه سازان ایرانی که قصد گسترش تجارت خود در عمان و از آنجا به سایر کشورهای منطقه را دارند
  • شرکتهای ایرانی که به دنبال شریک تجاری در کشور عمان برای همکاری و یا واردات قطعات و خودرو دارند
  • شرکتهای تعمیر خودروهای مختلف که قصد گسترش خدمات خود به بازار خودرو عمان را دارند
  • شرکتهای تیونینگ خودرو در ایران که قصد گرفتن بازار منطقه ای را دارند
  • اشخاصی که قصد استخدام درعمان به عنوان تعمیرکار و یا فروشنده خودرو دارند و در جستجوی کار در عمان در بخش خودرو هستند

 

شما میتوانید با شرکتهای این لیست تماس گرفته و ارتباط برقرار نمایید و توانمندیهای خود را معرفی کنید، برای ایجاد جوینت ونچر و M&A احتمالی با این شرکتها به مذاکره بپردازید تا فرآیند آغاز تجارت در عمان برای شما ساده تر شود و اطلاعات کاملتری به دست آورید. در صورت سفر به عمان همچنین میتوانید از نزدیک با این شرکتها به مذاکره بپردازید تا از نزدیک به ارزیابی دوطرفه بپردازید.

شرکتهای لیست شده در این فایل همچنین میتوانند به شما در فرآیند استخدامی در بخش های فنی و فروش کمک کرده و با توجه به تخصصتان میتوانید برای کار در این شرکتها رزومه بفرستید و یا به طور حضوری مذاکره کنید.

شایان ذکر است که عمان ترید هیچگونه ارتباطی با شرکتهای لیست شده در این فایل ندارد و صرفا به معرفی آنها برای شما میپردازد.

برای مطالعه آمار تحلیلی خرید و فروش خودرو در کشور عمان اینجا کلیک کنید.

 

برای دانلود این لیست بسیار ارزشمند لطفا اینجا کلیک کنید.

 

1 دیدگاه

    1. چه اطلاعاتی مد نظر شماست؟ اگر موارد را جزیی تر اعلام نمایید، ما تلاش میکنیم تا نیازهای شما را دقیقتر پاسخ دهیم. اطلاعات بسیار مفیدی در این فایل وجود دارد که میتواند پاسخگوی بخش عمده سوالات شما باشد. موفق باشید. عمان ترید.

پاسخی بگذارید