لیست شرکتهای فنی و خدمات عمومی عمان (نجاری، تعمیرات، لوله کشی، تاسیسات، نظافت)

 

خدمات در کشورهای عربی از پر درآمدترین کسب و کارهاست. معمولا بیشتر امور روزمره منازل و شرکتها به صورت برون سپاری به شرکت های خصوص واگذار میشود و در کشور عمان نیز به همین گونه میباشد.

خدمات مختلفی در این بخش از مشاغل و شرکتهای عمان قرار دارند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمات تعمیرات کولر، چیلر و تهویه در عمان
  • خدمات تعمیرات عمومی ساختمان مانند تاسیسات، لوله کشی، برقی، مکانیکی، جوشکاری و لوازم خانگی
  • خدمات نگهداری و مدیریت ساختمان و مراکز اداری و بیمارستانی
  • خدمات تعمیرات و نصب مانند نجاری، در و پنجره، رنگ آمیزی و نقاشی ساختمانها، آسانسور، ایمنی، مدیریت پسماند
  • خدمات عمومی مانند نظافت، شستشو، باغبانی، فضای سبز

شرکتهای ایرانی با طی نمودن مسیر درست و برنامه ریزی بلند مدت میتوانند با ورود به بخش خدمات عمومی کشور عمان، مواد اولیه، تجهیزات و ابزار و آلات این بخش را تامین کنند که شامل موارد متعددی میباشد و همچنین برای اعضای ایرانی زیرمجموعه خود در عمان اشتغال ایجاد کنند. کارهای فنی به خصوص در اولویت میباشد.

هرچه تخصص فنی شما بیشتر باشد و بتوانید گستره بیشتری از خدمات را در عمان به صورت حرفه ای انجام دهید، موفق تر خواهید بود و درآمد بیشتری نیز میتوانید کسب کنید.

عمان ترید همچنین اقدام به انتشار لیستی از شرکتهای خدماتی و فنی عمان نموده که میتواند راهنمای خوبی برای ورود شما به عمان برای پیدا کردن شریک تجاری مناسب در این کشور و تامین نیازهای این بخش از تجارت در عمان باشد. لیست شرکتهای خدماتی و فنی عمان را میتوانید از اینجا دانلود کنید.

 

اگر همچنین قصد کار در عمان در این بخش را دارید، میتوانید با شرکتهای این لیست تماس بگیرید و یا حضورا به آنها مراجعه کنید و توانمندی خود را ارایه دهید. (عمان ترید ارتباطی با این شرکتها ندارد و نمیتواند کسی را استخدام نماید).

 

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید