ثبت نام نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و سلامت عمان

نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و سلامت عمان

 

 

نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان

نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان از تاریخ اول تا سوم مهر ماه در محل جدید نمایشگاه های عمان برگزار میگردد. این نمایشگاه دستاوردهای جدید پزشکی و خدمات مختلف در این صنعت را معرفی کرده و به نمایش میگذارد. کشورهای مختلفی در این نمایشگاه حضور دارند.

کشور عمان در راستای برنامه های توسعه ای و بلندمدت خود قصد دارد تا بخش سلامت و پزشکی خود را گسترده کنید و اهداف بلند مدتی را در این حوزه تعریف کرده تا بتواند خود را تبدیل به قطبی در این صنعت تبدیل کند. برنامه بلند مدت پزشکی عمان به ویژن ۲۰۵۰ معروف است که در حال حاضر این کشور در حال گسترش زیرساخت های خود در زمینه پزشکی میباشد.

فرصت های نمایشگاه پزشکی عمان

نمایشگاه صنعت سلامت و پزشکی عمان فرصت خوبی برای تولیدکنندگان لوازم پزشکی ایرانی میباشد که قصد صادرات خدمات و لوازم پزشکی به کشور عمان را دارند. همچنین این نمایشگاه میتواند فرصتی برای پزشکان و پرستاران ایرانی است که در جستجوی کار در عمان میباشند و از طریق این نمایشگاه میتوانند مستقیما با مدیران این بخش گفتگو نمایند.

استخدام در بیمارستانهای عمان

برای کار در کشور عمان در بخش پزشکی و پرستاری، شما میباید آزمون پرومتریک را در شهر مسقط امتحان بدهید و در صورت قبولی و نیازمندی به رشته شما در عمان، میتوانید در بیمارستانهای عمان مشغول به کار شوید. آزمون پرومتریک در کشور قطر نیز معتبر میباشد و شما میتوانید با این مدرک برای کار به قطر نیز مراجعه کنید.

برای مطالعه جزییات بیشتر درباره نمونه سوالات آزمون پرومتریک و همچنین ثبت نام آزمون پرومتریک لطفا اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه جزییات در مورد استخدام پزشک و پرستار در عمان اینجا کلیک کنید. (عمان ترید شرکت کاریابی نیست و ما صرفا به ارایه خدمات ذکر شده در این حوزه میپردازیم و استخدام نمیکنیم)

هزینه های شرکت در نمایشگاه پزشکی و تور عمان

هزینه گرفتن غرفه در این نمایشگاه ۳۴۰ دلار در هر متر مربع با حداقل فضای ۹ متر مربع میباشد.

همچنین هزینه تور مسافرتی برای شرکت در این نمایشگاه (بدون هزینه بلیط رفت و برگشت به عمان) ۴۳۵ دلار میباشد.

برای سفر به عمان شما نیازمند ویزا نمیباشید و ویزا در فرودگاه مسقط به شما اعطا میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده وب سایت نمایشگاه پزشکی و سلامت عمان اینجا کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

enemad-logo