شرکتهای تولید و بازرگانی مبلمان، میز، صندلی و پارکت در عمان و تحلیل بازار

لیست شرکتهای تولید، بازرگانی وفروش مبلمان، میز و صندلی، کفپوش عمان

 

آیا عمان کشوری صرفا مصرف کننده است یا کارخانه های تولیدی نیز دارد؟ آیا عمانیها تمامی کالاهای خود را وارد میکنند؟ کالاهای مصرفی عمان چگونه تامین میشوند؟ واردات کالاهای عمان از کدام کشورها صورت میگیرد؟ کدام کشورها به عمان مبلمان، میز و صندلی و کفپوش و پارکت وارد میکنند؟ لیست شرکتهای تولید و بازرگانی مبلمان عمان را چگونه پیدا کنیم؟

عمان کشور وارده کننده صرف نیست. بسیاری از کالاهای مصرفی و صنعتی این کشور در خود عمان تولید میشوند و این روند در حال رشد است. در بخش مبلمان و خدمات وابسته، عمانیها دارای کارخانه هایی برای تولید این محصولات میباشند ولی این تولیدات پاسخگوی نیاز داخلی عمان نیستند و واردات گسترده ای نیز دارند. واردات مبلمان عمان بیشتر از کشورهایی مانند چین، ترکیه، امارات، ایتالیا، هند و غیره بوده که بخش عمده ای از این بازار را در دست دارند. مبلمان، تخت خواب، میز و صندلی، کفپوش و پارکت به نسبت مصرف بالایی در خانه های عمانیها دارد و پروژه های جدید این کشور همگی به این دسته از خدمات نیازمند هستند.

البته در نظر بگیرید که جمعیت کشور عمان حدود ۴،۶ میلیون نفر میباشد و تقریبا نیمی از این تعداد را مهاجران تشکیل میدهند. اگر قصد سرمایه گذاری در این بخش عمان را دارید، باید هدفگذاری خود را با توجه به اخذ بخشی از بازارهای منطقه انجام دهید تا بازدهی منطقی تری داشته باشید.

اگر به نمایشگاه های مبل عمان سر بزنید ممکن است از قیمت فروش مبل تعجب کنید، اما این فقط ظاهر امر است و در عمل نباید قیمت تمام شده خود را با قیمت فروش در شهر مسقط مقایسه کنید. قیمت گذاری درست با توجه به برآورد دقیق هزینه های ساخت و تولید، حمل و نقل، گمرک، فروش عمده، نحوه و مدت زمان دریافت پول، اجاره مغازه همگی از فاکتورهایی هستند که باید به قیمت تمام شده خود اضافه کنید تا بتوانید برآورد مناسبی داشته باشید. اگر قصد ورود به این بخش را دارید، پیش از اجاره شو روم و تحمل هزینه های سنگین، بررسی دقیقتری از رقبا، مشتریان، تنوع محصولات داشته باشید، مشتریان خود را پیدا کنید و در نظر داشته باشید که باید به صورت بلند مدت به این تجارت بیندیشید.

عمان ترید لیست شرکتهای تولید، بازرگانی وفروش مبلمان، میز و صندلی، کفپوش و غیره را برای اولین بار به همراه وب سایت آنها در بخش فرصتهای ویژه سایت منتشر کرد. این لیست شامل شرکتهای زیر میباشد:

  • لیست شرکتهای تولید کننده و فروشنده انواع مبلمان و میز و صندلی در عمان
  • لیست شرکتهای فروش و بازرگانی پارکت و کفپوش در عمان
  • لیست شرکتهای نمایشگاهی مبلمان و تعمیرات مبلمان عمان
  • لیست شرکتهای تولید کننده و فروشنده تشک های خواب در عمان

 

شما میتوانید با شرکتهای عمانی این لیست تماس گرفته، ایمیل بزنید و ارتباط برقرار نمایید و توانمندیهای خود را معرفی کنید، برای ایجاد جوینت ونچر و M&A احتمالی با این شرکتها به مذاکره بپردازید تا فرآیند آغاز تجارت در عمان برای شما ساده تر شود و اطلاعات کاملتری به دست آورید. در صورت سفر به عمان همچنین میتوانید از نزدیک با این شرکتها به مذاکره بپردازید تا از نزدیک به ارزیابی دوطرفه بپردازید.

شرکتهای لیست شده در این فایل همچنین میتوانند به شما در فرآیند استخدامی در بخش مبلمان عمان کرده و با توجه به تخصصتان میتوانید برای کار در این شرکتها رزومه بفرستید و یا به طور حضوری مذاکره کنید. عمان ترید شما را استخدام نمیکند و ما صرفا شرکتهای عمانی را به شما معرفی میکنیم.

 

برای دانلود لیست شرکتهای بازرگانی و فروش مبلمان در عمان اینجا کلیک کنید.

 

همچنین برای آشنایی با فرهنگ کار و تجارت در کشور عمان میتوانید این یادداشت را مطالعه نمایید.

پاسخی بگذارید