جدید: فروش چند کارخانه و کارگاه عمانی

 

اقتصاد عمان برای توسعه نیازمند جذب سرمایه گذاری از سایر کشورها میباشد و از آنجا که روابط سیاسی ایران و عمان از دیرباز در سطح خوبی قرار داشته، این زمینه میتواند بازتاب اقتصادی گسترده ای نیز داشته باشد.

از طرفی، روابط اقتصادی ایران و عمان، بازتاب عینی روابط خوب سیاسی این دو کشور نمیباشد که دلایل آن در مطالب قبلی بحث و بررسی شده است ولی در عین حال این ظرفیت همچنان وجود دارد و ایرانیانی که قصد انجام فعالیت های مفید اقتصادی در کشور عمان باشند، مورد توجه سیاست گذاران عمانی میباشند.

همچنین فعالان بخش خصوصی ایران در صنایع مختلف میتوانند از فرصتهای پیش رو با نگاهی برون مرزی و در سطح کشورهای حوزه خلیج فارس، به شرط برنامه ریزی و مطالعه دقیق بازار تولید و مصرف بهره و سهم بیشتری را در اختیار بگیرند.

عمان ترید در طول سالهای گذشته تلاش کرده با نگاهی واقع بینانه، فرصتهای سرمایه گذاری در کشور عمان را شناسایی و در فرصتهای مختلف به فعالان اقتصادی ایرانی معرفی کند تا زمینه های اصولی تری را برای انجام فعالیت های اقتصادی ایرانیان فراهم آورد.

سرمایه گذاران ایرانی از این پس میتوانند شرکتها، کارخانجات و کارگاه های عمانی را که قابلیت فروش به صورت یکجا را دارند خریداری کنند و خود به مدیریت آنها ادامه دهند. سرمایه گذاری و خرید کارخانجات در عمان، امکان گسترده سازی سریع فعالیت های اقتصادی شما به سراسر منطقه خلیج فارس و امکان دسترسی به بازارهای خارجی برای صادرات بی دغدغه محصولاتتان را به سراسر جهان را میدهد و بازویی برای واردات محصولات از سایر کشورها و تامین نیازمندیهای شما در ایران میباشد.

 

برای اولین بار، مشخصات تعدادی از کارخانجات عمانی که به صورت ویژه میتوانید خریداری کنید به شرح زیر است:

  • میزان سرمایه گذاری: از ۵۰۰ هزار دلار تا ۱۰ میلیون دلار
  • طبقه بندی: ساختمانی، مواد غذایی، معدنی
  • میزان مالکیت: تا ۱۰۰ درصد
  • اقامت عمان:‌ خود، خانواده و کارمندان

 

از آنجا که تعداد این کارخانجات و گارگاه های عمانی، محدود هستند، لطفا متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این حوزه جهت خرید کارخانه و کارگاه را دارند، مشخصات زیر را برای ما ایمیل کنند تا ظرف یک ماه آینده با آنها تماس گرفته شود:

  • رزومه و سابقه کلی شرکت
  • میزان و حجم سرمایه گذاری به دلار
  • سرمایه گذاری در کدام بخش (ساختمانی، معدنی، مواد غذایی)
  • تلفن تماس

لطفا مشخصات فوق را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود: info@omantrade.ir

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

enemad-logo