نمایشگاه طلا و جواهر مسقط ۲۰۱۸

نمایشگاه طلا و جواهر عمان که به MIJEX شناخته میشود، در شهر مسقط از تاریخ ۲۰ تا ۲۴ آذر ماه امسال در محل جدید نمایشگاه های مسقط برگزار میگردد. این نمایشگاه در چهار زمینه تخصصی زیر برگزار میگردد:

  • انگشتر و دستبند
  • گردنبند و آویز
  • طلا و الماس
  • پلاتینیوم و نقره

در نمایشگاه پارسال طلا و جواهر عمان بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده و بیش از ۲۰۰ غرفه از ۳۰ کشور جهان در آن شرکت کردند. اگر در صنف طلا و جواهر فعالیت دارید، این نمایشگاه فرصت خوبی برای آشنایی شما با ساز و کار راه اندازی کارگاه طلا و جواهر در عمان و آشنایی با دست اندرکاران و رقبا میباشد. همچنین میتوانید با سلیقه های مختلف و مدلهای مورد پسند عمانیها در این زمینه آشنا شوید تا تجارت خود را بهتر شکل دهید.

استارتاپ های ایرانی در زمینه ساخت طلا و جواهرات خلاقانه، دستی در کار دارند میتوانند با شرکت در این نمایشگاه ها و معرفی محصولات خود به بازرگانان طلای منطقه، تجارت خود را گسترده تر کنند.

به زودی اطلاعات جامعتری را برای شما در سایت عمان ترید عرضه میکنیم.

عمان ترید توصیه میکند که در هر صنفی که تخصص دارید و قصد بازدید از کشور عمان را جهت راه اندازی تجارت خود و یا کاریابی در عمان را دارید، زمانی را انتخاب کنید که نمایشگاه تخصصی مرتبط با تخصص شما در عمان در حال برگزاری باشد تا بتوانید بهره بهتری از زمان و هزینه حضور خود در عمان ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نمایشگاه طلا و جواهر عمان، به سایت این نمایشگاه مراجعه نمایید.

همچنین برای دانلود رایگان لیست تمامی نمایشگاه های عمان که عمان ترید به دقت تهیه و دسته بندی کرده، به بخش فرصت های ویژه سایت مراجعه نمایید.

http://omantrade.ir/product-category/special_opp/

 

 

1 دیدگاه

    1. با سلام. برای راه اندازی تجارت در عمان شما باید مطالعات دقیقی از میزان سودآوری، نحوه مشارکت، محل اجرای کارگاه، سلیقه خرید عمانیها، دسترسی به منابع فروش آنلاین عمان و مواردی از این قبیل را مطالعه نمایید. به ما ایمیل بزنید و همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

enemad-logo